Nabídka pro sponzory

Nabízíme Vám některé možnosti vaší prezentace:
Při taneční prezentaci skupiny Anifé na různých plesech a dalších prestižních akcích městského a regionálního charakteru je možné umístit vaše logo.

Lze využít tanečnice skupiny Anifé pro vystoupení na jakékoliv vaší akci či podnikových večírcích a plesech.

Nabízíme vystoupení dvou nebo více tanečnic orientálního tance a vystoupení profesionální taneční skupiny v počtu 2 až 7 tanečnic. Počet vystoupení je jen na vás. Tanečnice jsou vždy oblečeny v krásných kostýmech a na každé vystoupení mají zvláštní taneční choreografii. Hudbu zajišťujeme vlastní. Rádi vyhovíme zvláštnímu přání nebo požadavku.


Dále nabízíme výuku tance:
Potřebujete stmelit kolektiv? Prolomit ledy? Pobavit Vaše hosty? Zpestřit divákům večer? Nabízíme výuku orientální tance. Může se jednat o "klasickou" výuku, tj. např. v odděleném salonku, pouze pro dámy nebo jen pány nebo pro smíšenou skupinku. Klasické lekce bývají 60ti minutové. Na takovou výuku doporučujeme pohodlný oděv a měkkou obuv nebo tančit naboso/v ponožkách. Další možný scénář: vystoupení a následná krátká výuka Vašich hostů nebo zaměstnanců, kteří zůstávají v civilu. Výuka probíhá na parketu, kde proběhlo vystoupení. Není třeba zvláštní oděv.
Součástí výuky mohou být drobné zábavné hry nebo soutěže.

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na e-mail anifeorientgroup@gmail.com.